Aktivity v době nouzového stavu

Ahoj všem! :-)

Kvůli nouzové situaci se už nějakou dobu nemůžeme vídat, což nás dost mrzí! Ale nebojte se, myslíme na vás všechny, a proto jsme si pro vás připravili soutěže, nápady, atd., na kterých se můžete podílet v době, kdy nemusíte dělat věci do školy :-)

Naši kolegové z Oddělení sportu si pro vás připravili soutěž s názvem Sporťáci v karanténě, více info tady na webu v záložce Sporťáci v karanténě, na FB Oddělení sportu a na našem Instagramu.

Naše kolegyně ze Stanice přírodovědců Vinohrady vám každý všední den přináší zajímavé informace o životě i chovu vybraného zvířete. Sledujte jejich FB, naše instagram stories nebo záložku zde na webu - Zajímavosti o zvířatech.

Naši kolegové z Výtvarné dílny Vinohrady vám na svůj FB sdílí zajímavé nápady na aktivity, které můžete doma dělat, výtvarné soutěže, kterých se můžete zúčastnit a spoustu dalšího. Sledujte jejich FB nebo záložku zde na webu - Zásobník aktivit od Výtvarné dílny.

Naši kolegové ze Stanice techniků Vyšehrad pro vás spustili soutěž UKAŽ, CO UMÍŠ! Podrobnosti najdete u nich na FB nebo zde na webu v záložce soutěže.

Přejeme vám pevné zdraví a prosíme - BUĎTE DOMA :-)

Za celé DDM Praha 2 
Adéla, PR

Naši partneři