01.01.2019 Letní tábory 2019

Už jsou venku! Přehled našich letních pobytových i příměstských táborů je zveřejněn. Všechny tábory si můžete prohlédnout v sekci Tábory, souhrnně je najdete v Seznamu letních táborů nebo na našem FB. :-) Online přihlašování se spustí již za měsíc! 1. února 2019!

Milí rodiče,

V březnu máme téma knihy, takže budu ráda, když si zase každý přinese nějakou svou oblíbenou knížku, kterou si může celý měsíc nechat ve Stonožce. :-)

Tady akce:

* 26. 3. jdeme do knihovny, sejdeme se normálně ve třídě, i vyzvedávání je v běžném režimu.
* 27. 3. si dáme Dopoledne s Andersenem, akce bude ve Stonožce, takže pro vás běžný režim. :-)

V dubnu jsou Velikonoce, takže 18. - 22. 4. 2019 je Stonožka ZAVŘENÁ. :-)

Co se týče akcí, čeká nás:

* 12. 4. Technické dopoledne v STV
* 16. 4. Národopisné muzeum - Velikonoční workshop
* 24. 4. Návštěva minizoo
* 30. 4. Čarodějnické dopoledne :-)

Přihlašování na nový školní rok 2019/2020 odstartujeme 1. 5. 2019 prostřednictvím mailu. Přihlášky pište na: adela.kralova@ddm-ph2.cz. Do mailu napište základní údaje o dítěti. Děkujeme a budeme se těšit na všechny přihlášky. :-)