Novinky

19.01.2018 Zápis do kroužků na 2. pololetí

Během celého ledna i února běží zápis do kroužků na 2. pololetí. Můžete pokračovat ve svých kroužcích, můžete si vybrat jiný nebo zkusit úplně nový, například nově otevíráme Dračí doupě II :-) Stačí nám napsat nebo zavolat.

19.01.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, florbal, atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

aktualityMilí rodiče,


2. 2. 2018 jsou pololetní prázdniny a Stonožka má zavřeno, na ně navazují JARNÍ PRÁZDNINY, (5. - 9. 2. 2018), máme také zavřeno. Děkujeme za pochopení :)

* 23. 2. budeme mít s dětmi karneval, bude probíhat normálně ve Stonožce, ale v maskách - samozřejmě nikoho nenutíme, ale kdo chce, ať se určitě převlékne :-)

* 27. 2. jdeme s dětmi opět za zvířátky do Stanice přírodovědců. Sraz do 8:30 ve třídě, děti ať mají batůžky se svačinkou a pitím a případně dobroty pro zvířátka, návrat 12-12:30 dole. :)Akce, které s dětmi děláme, jsou vždy nejlepší v co největším počtu, obzvlášť když jdeme na něco, kam jsme objednaní - divadlo, muzeum, proto budeme rády, když nás vždy bude co nejvíce :-)

 
Pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte nám napsat nebo zavolat, rády vás také uvítáme osobně. :-)

ADOPCE ZVÍŘÁTEK Z MINIZOO

Jelikož máme adoptované dva králíčky z naší minizoo v Lublaňské, budeme rádi, když budete sbírat a nosit různé dobroty jako pečivo, zeleninu atp. :-) Děkujeme.
POSTCROSSING

S dětmi se účastníme úžasné aktivity s názvem postcrossing, posíláme a dostáváme pohledy z celého světa, máme je vystavené na naší mapě, můžete si je prohlédnout. :-)

 

Naši partneři