Naši malí keramici získali medaili!

11.05.2016

Velmi hrdě oznamujeme, že v MDVV Lidice 2016 získaly medaili za kolekci keramiky děti z našeho keramického kroužku! A to Adam Aarons, Emy Noelle Abbattista, Anežka Nováková, Patrik Novotný, Josef Prokop, Tobiáš Smejkal, Tereza Špitálská.
GRATULUJEME!
MDVV LIDICE – MEZINÁRODNÍ DĚTSKÁ VÝTVARNÁ VÝSTAVA LIDICE 2016, 44. ročník
Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) si v roce 2016 připomíná 70. výročí svého vzniku. Jednou z jejích nejvýznamnějších priorit je rozvoj vzdělanosti, přístup každého člověka ke kvalitnímu vzdělání jakožto základní lidské právo a podmínka lidského rozvoje.
U příležitosti výročí tohoto je 44. ročník MDVV Lidice 2016 zasvěcen tématu: Škola? Vzdělání!