Naše kroužky slaví jeden úspěch za druhým!

27.05.2016

Děti z kroužků Atletika a Základy sportu se 11. 5. 2016 zúčastnily Aletického čtyřboje v Řepích a neudělaly žádnou ostudu, přivezly nám hned 4 medaile! Adam Cheikh vybojoval 2. místo v kategorii mladší žáci I., to samé místo obsadila Nella Lohrová v kategorii mladší žákyně II. A úplně nejvýš na stupni vítězů se probojovali Matyáš Günter v kategorii starší žáci a Jakub Kovanda v kategorii mladší žáci II.

Naše nejmenší tanečnice z přípravky moderních tanců se zúčastnily své první soutěže a obsadily krásné 6. místo. Jednalo se o HB dance cup, celostátní soutěž tanečních skupin v technikách street/hip hop, art, disco, plesové a speciální párové tance.

Karate sklízí hodně úspěchů! 7. 5. 2016 se karatisti zúčastnili závodů v Plzni a doslova si vybojovali 4 zlaté, 4 stříbrné, 2 bronzové a 1 bramborovou medaili. Dokonce dva z vítězů vyhráli titul Vítěz kategorie!
14. 5. 2016 se potom zúčastnili závodů v Nučicích, které byly opět velmi úspěšné. Karatisti si odvezli 1 zlatou, 2 stříbrné a 5 bronzových příček.

22. 5. 2016 jsme na Hamru pořádali Florbal OPEN, účastnili se jí samozřejmě i naši florbalisté a opět předvedli, co v nich je! V kategorii elévů zabrali 1., 4. a 5.-7. místo, mladší i starší žáci vybojovali stříbro a junioři se umístili na zlaté příčce!

Všem moc gratulujeme, obzvláště kroužku florbalové přípravky, který hrál s o třídu staršími dětmi a vůbec se nenechal zostudit, a moderním tanečnicím, které si při své premiéře vedly obdivuhodně!