Novinky

01.07.2017 Zápisy do kroužků na nový školní rok

Připomínáme, že 1. 7. 2017 se spustí online přihlašování do našich kroužků pro všechny zájemce! Od 4. 9. 2017 se poté budete moci zapisovat i osobně v kancelářích DDM Praha 2. Krásné léto!

Naše děti září ve všech odvětvích!

08.12.2016 17. 11. se v Sokole Karlín uskutečnil Míčový trojboj a naše děti z kroužku Základy sportů rozhodně nezůstaly pozadu! V kategorii nejmladší žactvo mix jsme se umístili na krásném 1. místě, v kategoriích školní - dívky a chlapci si stříbrnou medaili odnesla Pepča Aaronsová a bronzovou Lukáš Vyorálek. A máme i jednu krásnou bronzovou z kategorie předškolní - dívky, a tu získala Klára Cheikhová.
Gratulujeme všem dětem i vedoucí Míle Mudrochové ke krásným výkonům.

26. 11. se konalo MČR v deskových hrách Rummikub, Quarto a Quoridor, zúčastnilo se celkem 150 hráčů, za kraj Praha 8. Až do semifinále se probojovali hned tři naši svěřenci - Lenka Podrazilová, Jana Neužilová a Martin Švanda. Domů se odnesli krásná umístění, Lenka obsadila 5. místo ve II. kategorii hry Rummikub, Jana 7. místo ve III. kategorii. Martin se probojoval až do finále v I. kategorii hry Quarto, ze kterého si odnesl stříbrnou příčku.
Moc gratulujeme!

3. 12. se uskutečnil tradiční Mikulášský orientační závod Prahou. Náš Domeček si odnesl zlato ze soutěže oddílů a spoustu dalších umístění. V kategorii A 2. místo - Andělka Vondrašová, Štěpánka Hamouzová, Jonatán Volgner, v kategorii B 3. místo - Bára Mudrochová, Honzík Drlík, Kuba Schindler, 4. místo - Kuba Taylor, Michal Květ, Denis Ivaschenko, v kategorii C 1. místo - Adam Schindler, Ota Šubrt, 4. místo - Johana Rampasová, Bety Puchyngerová.

Gratulujeme!

4. 12. TJ Sokol Kobylisy pořádal soutěž Rychlý šplhoun. V kategorii předškolních dětí - chlapci - obsadil 2. místo Petr Dvořák, v kat. dívek 3. místo Matylda Novotná a v kat. mladších žáků II. vybojoval 2. místo Jakub Kovanda.

Gratulujeme všem šplhounům!

DDM Monet pořádal krásnou výtvarnou soutěž s názvem Svět dětské fantazie. Jsme velice rádi, že se můžeme pochlubit úspěchem Emy Noell Abattisty, která vyhrála 2. místo v kategorii A1 (6-10 let).

Moc gratulujeme Emě i vedoucímu kroužku Pastelka I.


GRATULUJEME VŠEM A PŘEJEME HODNĚ DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ! :-)

Naši partneři