Novinky

30.04.2018 Ředitelské volno

Jelikož úterky 1. a 8. 5. 2018 jsou státní svátky, v pondělky 30. 4. a 7. 5. 2018 máme ředitelské volno, děkujeme za pochopení. :-)

03.04.2018 Sháníme vedoucí na letní tábory

Máte rádi práci s dětmi? Pojeďte či pojďte s námi na tábor! Napište nám na pr@ddm-ph2.cz a my vám rádi řekneme víc! :-)

Naše děti září ve všech odvětvích!

08.12.2016 17. 11. se v Sokole Karlín uskutečnil Míčový trojboj a naše děti z kroužku Základy sportů rozhodně nezůstaly pozadu! V kategorii nejmladší žactvo mix jsme se umístili na krásném 1. místě, v kategoriích školní - dívky a chlapci si stříbrnou medaili odnesla Pepča Aaronsová a bronzovou Lukáš Vyorálek. A máme i jednu krásnou bronzovou z kategorie předškolní - dívky, a tu získala Klára Cheikhová.
Gratulujeme všem dětem i vedoucí Míle Mudrochové ke krásným výkonům.

26. 11. se konalo MČR v deskových hrách Rummikub, Quarto a Quoridor, zúčastnilo se celkem 150 hráčů, za kraj Praha 8. Až do semifinále se probojovali hned tři naši svěřenci - Lenka Podrazilová, Jana Neužilová a Martin Švanda. Domů se odnesli krásná umístění, Lenka obsadila 5. místo ve II. kategorii hry Rummikub, Jana 7. místo ve III. kategorii. Martin se probojoval až do finále v I. kategorii hry Quarto, ze kterého si odnesl stříbrnou příčku.
Moc gratulujeme!

3. 12. se uskutečnil tradiční Mikulášský orientační závod Prahou. Náš Domeček si odnesl zlato ze soutěže oddílů a spoustu dalších umístění. V kategorii A 2. místo - Andělka Vondrašová, Štěpánka Hamouzová, Jonatán Volgner, v kategorii B 3. místo - Bára Mudrochová, Honzík Drlík, Kuba Schindler, 4. místo - Kuba Taylor, Michal Květ, Denis Ivaschenko, v kategorii C 1. místo - Adam Schindler, Ota Šubrt, 4. místo - Johana Rampasová, Bety Puchyngerová.

Gratulujeme!

4. 12. TJ Sokol Kobylisy pořádal soutěž Rychlý šplhoun. V kategorii předškolních dětí - chlapci - obsadil 2. místo Petr Dvořák, v kat. dívek 3. místo Matylda Novotná a v kat. mladších žáků II. vybojoval 2. místo Jakub Kovanda.

Gratulujeme všem šplhounům!

DDM Monet pořádal krásnou výtvarnou soutěž s názvem Svět dětské fantazie. Jsme velice rádi, že se můžeme pochlubit úspěchem Emy Noell Abattisty, která vyhrála 2. místo v kategorii A1 (6-10 let).

Moc gratulujeme Emě i vedoucímu kroužku Pastelka I.


GRATULUJEME VŠEM A PŘEJEME HODNĚ DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ! :-)

Naši partneři