Novinky

01.07.2017 Zápisy do kroužků na nový školní rok

Připomínáme, že 1. 7. 2017 se spustí online přihlašování do našich kroužků pro všechny zájemce! Od 4. 9. 2017 se poté budete moci zapisovat i osobně v kancelářích DDM Praha 2. Krásné léto!

Tanečníci TS Be Free znovu slaví úspěchy!

11.05.2017 Juniorské moderní tanečnice a tanečník z TS be free Kuba se 1. 5. 2017 zúčastnili Mistrovství Čech v Chrudimi pořádaného organizací Czech dance tour. Celá kategorie byla konkurencí opravdu nabitá, ale i přesto jsme si z ostatních 7 choreografií vybojovali stříbrnou medaili a odvezli si titul vícemistra Čech a postup na Mistrovství České republiky. Ještě jednou všem děkujeme a hlavně rodičům, kteří nás celou soutěž podporovali a fandili.
 
 
Obrovský úspěch si vezou juniorské tanečnice a Kuba z TS be free z Mistrovství Čech Taneční skupiny roku. V sobotu 6.5. jsme se znovu vydali do Chrudimi bojovat s těmi nejlepšími z celých Čech. Náš cíl byl postup do finále mezi elitu a postup na televizní finále - MČR v Praze. Cíl jsme několikanásobně překonali :))). Po obrovské radosti z vytančeného finále, jsme dali vše do bojů o medaile a povedlo se!! Z Chrudimi vezeme bronzovou medaili, titul 2. vícemistra Čech, postup na Mistrovství České republiky a neskutečný zážitek. 


GRATULUJEME!

Naši partneři