Novinky

02.03.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, programování v Javě atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Stejně tak hledáme vedoucí na naše tábory! Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

Tanečníci TS Be Free znovu slaví úspěchy!

11.05.2017 Juniorské moderní tanečnice a tanečník z TS be free Kuba se 1. 5. 2017 zúčastnili Mistrovství Čech v Chrudimi pořádaného organizací Czech dance tour. Celá kategorie byla konkurencí opravdu nabitá, ale i přesto jsme si z ostatních 7 choreografií vybojovali stříbrnou medaili a odvezli si titul vícemistra Čech a postup na Mistrovství České republiky. Ještě jednou všem děkujeme a hlavně rodičům, kteří nás celou soutěž podporovali a fandili.
 
 
Obrovský úspěch si vezou juniorské tanečnice a Kuba z TS be free z Mistrovství Čech Taneční skupiny roku. V sobotu 6.5. jsme se znovu vydali do Chrudimi bojovat s těmi nejlepšími z celých Čech. Náš cíl byl postup do finále mezi elitu a postup na televizní finále - MČR v Praze. Cíl jsme několikanásobně překonali :))). Po obrovské radosti z vytančeného finále, jsme dali vše do bojů o medaile a povedlo se!! Z Chrudimi vezeme bronzovou medaili, titul 2. vícemistra Čech, postup na Mistrovství České republiky a neskutečný zážitek. 


GRATULUJEME!

Naši partneři