Novinky

27.06.2018 Výukové programy Stanice přírodovědců Vinohrady

Naši skvělí kolegové ze Stanice přírodovědců Vinohrady mimo jiné nabízí i celou řadu výukových programů a exkurzí pro MŠ, ZŠ, školní družiny i veřejnost. Na nabídku těchto programů se můžete podívat v záložce Minizoo - Nabídka exkurzí a výukových programů. :-)

Tanečníci TS Be Free znovu slaví úspěchy!

11.05.2017 Juniorské moderní tanečnice a tanečník z TS be free Kuba se 1. 5. 2017 zúčastnili Mistrovství Čech v Chrudimi pořádaného organizací Czech dance tour. Celá kategorie byla konkurencí opravdu nabitá, ale i přesto jsme si z ostatních 7 choreografií vybojovali stříbrnou medaili a odvezli si titul vícemistra Čech a postup na Mistrovství České republiky. Ještě jednou všem děkujeme a hlavně rodičům, kteří nás celou soutěž podporovali a fandili.
 
 
Obrovský úspěch si vezou juniorské tanečnice a Kuba z TS be free z Mistrovství Čech Taneční skupiny roku. V sobotu 6.5. jsme se znovu vydali do Chrudimi bojovat s těmi nejlepšími z celých Čech. Náš cíl byl postup do finále mezi elitu a postup na televizní finále - MČR v Praze. Cíl jsme několikanásobně překonali :))). Po obrovské radosti z vytančeného finále, jsme dali vše do bojů o medaile a povedlo se!! Z Chrudimi vezeme bronzovou medaili, titul 2. vícemistra Čech, postup na Mistrovství České republiky a neskutečný zážitek. 


GRATULUJEME!

Naši partneři