Novinky

01.06.2017 Zápisy do kroužků na nový školní rok

Od 1. 6. 2017 jsou všechny kroužky na školní rok 2017/2018 zobrazeny na našem webu, nicméně probíhá zatím pouze přednostní zápis, tzn. zápis pro ty, kteří kroužek navštěvovali tento rok, a to mailem nebo telefonicky na konkrétním oddělení. Od 1. 7. 2017 se spustí online přihlašování pro všechny zájemce. Od 4. 9. 2017 se poté budete moci zapisovat i osobně v kancelářích DDM Praha 2. Krásné léto!

Tanečníci TS Be Free znovu slaví úspěchy!

11.05.2017 Juniorské moderní tanečnice a tanečník z TS be free Kuba se 1. 5. 2017 zúčastnili Mistrovství Čech v Chrudimi pořádaného organizací Czech dance tour. Celá kategorie byla konkurencí opravdu nabitá, ale i přesto jsme si z ostatních 7 choreografií vybojovali stříbrnou medaili a odvezli si titul vícemistra Čech a postup na Mistrovství České republiky. Ještě jednou všem děkujeme a hlavně rodičům, kteří nás celou soutěž podporovali a fandili.
 
 
Obrovský úspěch si vezou juniorské tanečnice a Kuba z TS be free z Mistrovství Čech Taneční skupiny roku. V sobotu 6.5. jsme se znovu vydali do Chrudimi bojovat s těmi nejlepšími z celých Čech. Náš cíl byl postup do finále mezi elitu a postup na televizní finále - MČR v Praze. Cíl jsme několikanásobně překonali :))). Po obrovské radosti z vytančeného finále, jsme dali vše do bojů o medaile a povedlo se!! Z Chrudimi vezeme bronzovou medaili, titul 2. vícemistra Čech, postup na Mistrovství České republiky a neskutečný zážitek. 


GRATULUJEME!

Naši partneři