Novinky

19.01.2018 Zápis do kroužků na 2. pololetí

Během celého ledna i února běží zápis do kroužků na 2. pololetí. Můžete pokračovat ve svých kroužcích, můžete si vybrat jiný nebo zkusit úplně nový, například nově otevíráme Dračí doupě II :-) Stačí nám napsat nebo zavolat.

19.01.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, florbal, atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

Naši sportovci opět váleli!

19.05.2017 V neděli 7.5. se děti z kroužků florbalu 0, F1 a F1b zúčastnili turnaje KFL v Letňanech. V kategorii přípravek (2008 a mladší) jsme získali 1. a 4. místo a v kategorii elévů (2006 - 2007) krásné 1. a 3. místo.
 
 
 
V neděli 14. května se týmy našich mladších a starších žáků dočkaly závěrečného kola florbalové ligy DDM. Mladší žáci, kteří celou sezonu podávali vyrovnané výkony, měli až do posledního kola šanci na 1. místo. Bohužel poslední dva zápasy nezvládli, a tak sezonu zakončili krásným třetím místem.
V kategorii starších žáku jsme měli dva týmy. „A tým“ byl lídrem soutěže po celou sezonu a ligu vyhrál s velkým bodovým náskokem už kolo před koncem. „B tým“ složený z hráčů, kteří teprve sbírali zkušenosti, si tento rok zvykal na tempo kategorie starších žáku, ale v některých zápasech již ukázal, že je do budoucna velkým příslibem, sezonu zakončil na 5. místě.
 
 
 
17. 5. 2017 jsme se s dětmi vydali do Řep na Atletický čtyřboj zabojovat ve čtyřech disciplínách ( sprint, hod, skok daleký, dlouhý běh). Zúčastnilo se celkem 13 našich dětí - z kroužků základů sportů pod vedením Míly Mudrochové a atletiky pod vedením Hanky Haláškové. Získali jsme celkem 5 medailí! 
mladší žáci:
Kuba Kovanda - 1. místo
Adam Cheikh - 2. místo
Erik Bureš - 3. místo
mladší žákyně:
Carolina Kofroňová - 3. místo
starší žáci:
Matyáš Günter - 1. místo
Gratulujeme medailistům a samozřejmě všem zúčastněným, vydali ze sebe maximum a mnozí si udělali hezké osobní rekordy. :-)
 
 
Moc gratulujeme! :-)

Naši partneři