Novinky

01.07.2017 Zápisy do kroužků na nový školní rok

Připomínáme, že 1. 7. 2017 se spustí online přihlašování do našich kroužků pro všechny zájemce! Od 4. 9. 2017 se poté budete moci zapisovat i osobně v kancelářích DDM Praha 2. Krásné léto!

Naši sportovci opět váleli!

19.05.2017 V neděli 7.5. se děti z kroužků florbalu 0, F1 a F1b zúčastnili turnaje KFL v Letňanech. V kategorii přípravek (2008 a mladší) jsme získali 1. a 4. místo a v kategorii elévů (2006 - 2007) krásné 1. a 3. místo.
 
 
 
V neděli 14. května se týmy našich mladších a starších žáků dočkaly závěrečného kola florbalové ligy DDM. Mladší žáci, kteří celou sezonu podávali vyrovnané výkony, měli až do posledního kola šanci na 1. místo. Bohužel poslední dva zápasy nezvládli, a tak sezonu zakončili krásným třetím místem.
V kategorii starších žáku jsme měli dva týmy. „A tým“ byl lídrem soutěže po celou sezonu a ligu vyhrál s velkým bodovým náskokem už kolo před koncem. „B tým“ složený z hráčů, kteří teprve sbírali zkušenosti, si tento rok zvykal na tempo kategorie starších žáku, ale v některých zápasech již ukázal, že je do budoucna velkým příslibem, sezonu zakončil na 5. místě.
 
 
 
17. 5. 2017 jsme se s dětmi vydali do Řep na Atletický čtyřboj zabojovat ve čtyřech disciplínách ( sprint, hod, skok daleký, dlouhý běh). Zúčastnilo se celkem 13 našich dětí - z kroužků základů sportů pod vedením Míly Mudrochové a atletiky pod vedením Hanky Haláškové. Získali jsme celkem 5 medailí! 
mladší žáci:
Kuba Kovanda - 1. místo
Adam Cheikh - 2. místo
Erik Bureš - 3. místo
mladší žákyně:
Carolina Kofroňová - 3. místo
starší žáci:
Matyáš Günter - 1. místo
Gratulujeme medailistům a samozřejmě všem zúčastněným, vydali ze sebe maximum a mnozí si udělali hezké osobní rekordy. :-)
 
 
Moc gratulujeme! :-)

Naši partneři