Novinky

01.01.2019 Letní tábory 2019

Už jsou venku! Přehled našich letních pobytových i příměstských táborů je zveřejněn. Všechny tábory si můžete prohlédnout v sekci Tábory, souhrnně je najdete v Seznamu letních táborů nebo na našem FB. :-) Online přihlašování se spustí již za měsíc! 1. února 2019!

Style dance a jejich mezinárodní úspěchy

08.09.2017

Taneční skupina StyleDance Praha se o víkendu 9. -11.6.2017 zúčastnila Mistrovství České republiky Czech Dance Championship v Jablonci nad Nisou. Soutěžní výpravu tvořilo 17 tanečnic a tanečníků ve složení: Alena Šimečková, Kristýna Adámková, Eliška Kirová, Aneta Váňová, Sára Kanská, Aneta Kubásková, Tereza Kanská, Marie Německá, Nikola Kolaříková, Anežka Klára Soukupová, Ema Šilarová, Bich Thuy Do Thi, Jan Lacina, Matěj Křepelka, Vítek Soukup, Leonard Yu a Kirill Gulin. Tanečníkům se podařilo vybojovat 99 diplomů, 2 poháry a 38x stáli na stupních vítězů, z toho 13x na bronzové pozici, 15x na stříbrné příčce a 10x na stupni nejvyšším.

Kromě úspěchů formací, párů, dvojic a mládežnických sólistů bychom chtěli vyzdvihnout fantastické 2. místo za sólovou rumbu, které získala Tereza Kanská v konkurenci 30 juniorských tanečníků. Stejně tak blahopřejeme našim nejmenším (Honzíkovi, Emě a Bich Thuy), pro které to byla první soutěžní zkušenost. Bich Thuy Do Thi se na první soutěži dokázala probojovat do poloviny startovního pole.A na závěr letních prázdnin 28. - 29. 8. 2017 se taneční skupina StyleDance Praha zúčastnila druhého ročníku soutěže International Beach Dance Cup v maďarském Siofoku.
 
Z prosluněného pobřeží Balatonu si 13 reprezentantů odvezlo přes 70 diplomů za finálová umístění, k tomu mnoho medailí za stupně vítězů a osm pohárů za první místo. 
 
Za vyzdvihnutí stojí druhé místo Terezy Kánské, která dokázala uspět v 25členném startovním poli, bronzový úspěch páru Kirill Gulin a Alena Šimečková, kteří uspěli v silné konkurenci párů z celého světa, či duo Alena Šimečková a Kristýna Adámková, které vyhrálo všechny čtyři soutěžní tance. Nikola Kolaříkova navíc vybojovala sedmou příčku v nabité juniorské konkurenci. 
Neztratili se ani ostatní tanečníci a tanečnice a celá akce byla příjemným zakončením letních prázdnin.


GRATULUJEME KE VŠEM ÚSPĚCHŮM, jsme hrdí!

Naši partneři