Novinky

05.06.2018 Zápis do kroužků na nový školní rok

Online zápis do kroužků na nový školní rok se spustí 1. 7. 2018. Svůj klientský účet můžete najít zde: https://ddm-ph2.iddm.cz/prihlaseni, nový si založíte zde: https://ddm-ph2.iddm.cz/registrace.

28.05.2018 Akademie DDM Praha 2

Od pondělí 28. 5. 2018 si můžete rezervovat a kupovat lístky na Akademii DDM Praha 2, která se koná 19. 6. 2018 v Divadle U Hasičů. Rezervujte a kupujte nejlépe po předchozí domluvě na Oddělení sportu - os@ddm-ph2.cz / 222251 577.

03.04.2018 Sháníme vedoucí na letní tábory

Máte rádi práci s dětmi? Pojeďte či pojďte s námi na tábor! Napište nám na pr@ddm-ph2.cz a my vám rádi řekneme víc! :-)

První adventní víkend byl ve znamení zářících hvězd!

03.12.2017 V sobotu 2. 12. 2017 se v DDM Praha 2 uskutečnilo finále Mistrovství ČR v deskových hrách. Ve hře Cortex se na 5. místě ve svých kategoriích umístili Aleš V. a Martin Š.,  Martin se ale hlavně stal mistrem ČR ve hře Rummikub v rámci své kategorie! Moc blahopřejeme.
 

V sobotu 2.12. se děvčata z kroužku Zumby a Show dance zúčastnila první soutěže v letošním roce, a ta byla velmi úspěšná. Pro duo mladších bylo vystoupení premiérou, ve které nakonec získalo krásné druhé místo. Starší dívky také nezůstaly pozadu, Kely si za sólo odvezla krásné první místo, duo Pirátů místo druhé, stejně jako trio Pomáda. Soutěžní výprava si v Pardubicích zkrátka vedle na výbornou!

Dne 2. 12. 2017 jsme se také zúčastnili třetího kola florbalové DDM Ligy pořádané DDM Monet v Modřanech. V mladší kategorii máme dva týmy pod názvy Animals a Bruins. Tým Animals vyhrál s přehledem všechny 4 zápasy a v celkové tabulce ztrácí na první místo pouhé dva body. Tým Bruins dva zápasy vyhrál a dva zápasy prohrál. Celkově se nachází na pátém místě, ovšem na medailové pozice neztrácí mnoho. Turnaj jsme si velice užili! GRATULUJEME!
 

9 dětí z kroužků Základů sportů 1-3 se v neděli 3.12.2017 zúčastnilo závodů ve šplhu – Rychlý šplhoun. Naši závodníci byli ve věku 4-10 let. Všichni šplhali perfektně a vybojovali 3 medailová místa: Vojta Šmerda 1. místo v kategorii nejmladších chlapců, Emča Kombercová 3. místo v kategorii nejmladších školaček a děvčata Emča Kombercová, Anička Soukupová a Vanda Šmerdová vybojovala 3. místo ve štafetě 3x3 metry nejmladších školaček.
Medailistům gratulujeme a i všem ostatním moc děkujeme za krásnou reprezentaci DDM.
 
Mikulášský orientační běh – netradiční sporty, vodácko-outdoorový kroužek
2. místo – team Ota Šubrt a Adam Schindler
 
 
Dne 3.12. se konal volejbalový turnaj na DDM Monet. Konkurence nebyla veliká, ale děti se od loňska hodně zlepšily a umístění si zasloužily. Získaly sebevědomí, které zužitkují při náročnějších zápasech.
Kategorie mladší - trojice na zkrácené hřiště, 2x8 minut.
1.místo - děti z kroužků Začátečníci a Mírně pokročilí - Mija, Andělka, Zuzka a Denča.
Kategorie starší - šestkový volejbal
2.misto- děti z kroužku Mírně pokročilých - Tobi, Helča, Zuzka, Nikča, Terka, Jenda.
 
GRATULUJEME všem, mnoho úspěchů a díků za vzornou reprezentaci :-)

Naši partneři