Děti sbírají medaile jako divé :-)

20.04.2018 V sobotu 7. 4. se děvčata z kroužku Zumba a show dance zúčastnila soutěže Děti v akci. V kategorii zumba si ve velké konkurenci děvčata nakonec vybojovala dvě 4. místa. Starším děvčatům medaile utekla pouze o bod a mladším, pro které bylo toto vystoupení premiérou, dokonce jen o půl bodu. Přesto jsme si soutěž moc užili a všechna vystoupení se až na drobné chybičky povedla :)
 
GRATULUJEME! :-)
V neděli 8. 4. se konalo poslední závěrečné kolo florbalové ligy pražských DDM 2017/2018. Report o úspěchu mladší kategorie jsme vám již přinesli, ale i ve starší kategorii se nám dařilo. Náš tým B sice prohrál všechny zápasy, ale všech 5 statečných hráčů a jedna hráčka si zaslouží velký respekt a pochvalu. I přestože jich byla hrstka, neměli brankáře a byli podstatně mladší a menší než hráči ostatních týmů, bojovali vždy až do konce ze všech sil a nevzdávali se.
Náš tým A po výhře ve všech zápasech opět srovnal počty bodů s domácím Monetem. O vítězi této kategorie tedy rozhodoval počet vyhraných vzájemných zápasů všech kol ligy. A tak náš tým A, i přes dnešní 100% výkon, skončil na krásném druhém místě. A k tomu brankář Honza Blaho získal trofej za nejlepšího brankáře a útočník Ondra Ptáček za nejlepšího střelce a k tomu i vítěze kanadského bodování. Moc našim hráčům i trenérům gratulujeme za celoroční dobré výsledky v lize a za celkové 1. místo v mladší kategorii, 2. místo ve starší kategorii. Moc děkujeme všem rodičům a dalším fandům našich týmů za skvělou podporu a atmosféru, kterou v hale svým fanděním zajistili.8. 4. 2018 se konalo regionální kolo Czech dance tour v Praze. Byla to úplně první soutěž, které se zúčastnily všechny Vinohradské mažoretky. A výsledky? Krásné!
1. místo juniorky s velkou formací
2. místo kadetky s mini formací
2. místo kadetky velká formace
 
Gratulujeme! :-)V neděli 15.4. jsme se zúčastnili turnaje KIDS FLOORBAL LEAGUE v Letňanech. V kategorii přípravek (děti ročníku 2009 a mladší) jsme získali třetí místo. V kategorii elévů (2007 a 2008) jsme měli přihlášené dva týmy pod názvy Animals a Bruins. Tým Animals svou skupinu vyhrál, postoupil do finále, kde porazil tým Black Angels 5:3 a skončil na prvním místě. Tým Bruins měl celý turnaj velký problém se střílením branek, hru však předváděl velmi pohlednou a na akce atraktivní. To ovšem na porážení soupeřů nestačilo a skončil na 6. místě.
GRATULUJEME! :-) 

Naši partneři