Novinky

19.01.2018 Zápis do kroužků na 2. pololetí

Během celého ledna i února běží zápis do kroužků na 2. pololetí. Můžete pokračovat ve svých kroužcích, můžete si vybrat jiný nebo zkusit úplně nový, například nově otevíráme Dračí doupě II :-) Stačí nám napsat nebo zavolat.

19.01.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, florbal, atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

Zimní hosté - sobotní vycházka

Vydejte se s námi v sobotu odpoledne pozorovat ptačí pestrost pražských náplavek přímo v srdci metropole. Pod dohledem zkušeného ornitologa se naučíte, jak a kde zimující ptáky správně pozorovat i rozpoznávat a dozvíte se zajímavosti o jejich životě. Akce je vhodná pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

! Z organizačních důvodů prosíme účastníky, aby se na akci závazně hlásili předem na spv@ddm-ph2.cz, 602 374 784 nebo elektronická přihláška na webu.

Na ptačí vycházce vás doprovodí ornitoložky Mgr. Klára Poláková a Mgr. Tereza Kejzlarová z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a České zemědělské univerzity.

S sebou: Teplé oblečení s ohledem na charakter momentálního počasí, dalekohled - pokud máte možnost ho vzít s sebou (několik dalekohledů je možné zapůjčit na místě)

Místo setkání: Palackého náměstí, Praha 2 - u sochy F.Palackého

Kód 774119
Název Zimní hosté - sobotní vycházka
Termín konání 24.02.2018 14:00 - 16:00
Místo konání Palackého nám., Praha 2
Hlavní vedoucí Mgr. Klára Poláková
Věková skupina 7-99 let
Sraz účastníků Palackého náměstí, Praha 2
Vybavení na akci Teplé oblečení, dalekohled (možnost zapůjčení)
V ceně zahrnuto Lektorné
Jiná ujednání Akce vhodná i pro rodiny s dětmi
Cena 50,- Kč

Naši partneři