Novinky

19.01.2018 Zápis do kroužků na 2. pololetí

Během celého ledna i února běží zápis do kroužků na 2. pololetí. Můžete pokračovat ve svých kroužcích, můžete si vybrat jiný nebo zkusit úplně nový, například nově otevíráme Dračí doupě II :-) Stačí nám napsat nebo zavolat.

19.01.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, florbal, atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

Zimní hosté - ornitologická vycházka

Zima je jako stvořená pro pozorování zimujících vodních ptáků! Při ornitologické procházce po pražských náplavkách budete mít možnost setkat se jak s běžnými druhy ptáků, tak se vzácnými hosty, kteří přiletěli zimovat do srdce Prahy až z dalekého severu. Naučíte se jednotivé druhy správně pozorovat i rozpoznávat a během odborného výkladu se dozvíte spoustu zajímavostí o zimování, životě a migraci těchto ptáků.

Akce je vhodná pro družiny i jednotlivce a může zároveň skvěle posloužit i jako doplňující vzdělávací program pro žáky ZŠ.

Na ptačí vycházce vás doprovodí ornitoložky Mgr. Klára Poláková a Mgr. Tereza Kejzlarová z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a České zemědělské univerzity.

S sebou: Teplé oblečení s ohledem na charakter momentálního počasí, dalekohled - pokud máte možnost ho vzít s sebou (několik dalekohledů je možné zapůjčit na místě)

Místo setkání: Palackého náměstí, Praha 2 - u sochy F. Palackého

! Z organizačních důvodů prosíme všechny zájemce i družiny, aby se hlásili předem elektronickou přihláškou, e-mailem na spv@ddm@ph2-cz nebo na telefonním čísle 602 374 784.

Kód 774109
Název Zimní hosté - ornitologická vycházka
Termín konání 17.01.2018 14:00 - 16:00
Místo konání SPV Lublaňská 18
Hlavní vedoucí Mgr. Klára Poláková
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků Palackého náměstí, Praha 2
Vybavení na akci Teplé oblečení, dalekohled (možnost zapůjčení)
V ceně zahrnuto Lektorné
Jiná ujednání Akce vhodná i pro družiny
Cena 40,- Kč

Naši partneři