Celoroční výtvarná soutěž VDV - LIDI

Celoroční výtvarná soutěž pro kroužky Výtvarné dílny Vinohrady. Letošní téma: LIDI.
Chodby v DDM Praha 2 se již plní výtvarnými pracemi a keramickými výrobky na toto téma. Z nástěnek koukají papíroví kluci a holky, někteří něco i říkají... Ale nejsou tu jen obličeje lidí, najdete tu například i různé vynálezy, tedy něco, co vymysleli lidi pro lidi. Víte, kdo vynalezl telefon? A kdo jízdní kolo? Přijďte se podívat.
Na začátku května bude chodby procházet odborná porota a hodnotit ne ty nejkrásnější, ale nejzajímavější práce.
27. května proběhne vyhlášení nejúspěšnějších výtvarníků, keramiků, tvůrců komiksu, animátorů i nadějných spisovatelů. Vyhlášení je jen pro zvané. Pro všechny ostatní bude výstava zpřístupněna od 28. května do 27. června 2019.
A kam se zajít podívat? Do knihovny Antonína Švehly ve Slezské 7 v Praze 2.

Kód 584116
Název Celoroční výtvarná soutěž VDV - LIDI
Termín konání 28.05.2019 08:00 - 27.06.2019 18:00
Místo konání DDM Slezská 21