19.01.2018 Zápis do kroužků na 2. pololetí

Během celého ledna i února běží zápis do kroužků na 2. pololetí. Můžete pokračovat ve svých kroužcích, můžete si vybrat jiný nebo zkusit úplně nový, například nově otevíráme Dračí doupě II :-) Stačí nám napsat nebo zavolat.

19.01.2018 Sháníme vedoucí kroužků

Máte rádi práci s dětmi? Zkuste u nás vést nějaký kroužek! Sháníme vedoucí našich zavedených kroužků (animace, florbal, atd.), ale nebráníme se ani otevření nějakého nového :-) Napište nám pr@ddm-ph2.cz.

Výtvarná soutěž pro kroužky VDV

VZDÁLENÉ CIVILIZACE

Výtvarná soutěž pro výtvarné, keramické, fotografické, komiksové a animační kroužky VDV.

Naše téma  „Vzdálené civilizace“ je tak trochu tajemné. Zároveň je i hodně široké a nabízí spoustu různých výkladů a možností. Když se zamyslíte, přijdete zcela jistě na zajímavé nápady.

1. kategorie: předškoláci
2. kategorie: školní mladší (1. - 5. třída)
3. kategorie: školní starší (6. - 9. třída)

Formát: libovolný
Technika: kresba, malba, grafika, foto, PC grafika, keramika

Každá práce musí být označena čitelně: jméno, věk, kroužek

Zahájení soutěže:  2. 10. 2017
Uzávěrka prací:  30. 4. 2018
Vyhodnocení soutěže: 28. 5. 2018
O výsledcích se dozvíte v kroužcích, na nástěnkách VDV (Galerie v patrech), na webových stránkách: www. ddm-ph2.cz, či na Facebooku VDV.

Prezentace prací: všechny práce uvidíte na nástěnkách VDV (Galerie v patrech)
V květnu 2018 proběhne vernisáž výstavy v Knihovně Antonína Švehly, Slezská ul., Praha 2 od 17:30.

Výstava potrvá do konce června 2018.