Aktivity v době nouzového stavu

Přes dlouhou pauzu se s vámi snažíme být alespoň na dálku! :-)

* Stále běží soutěž, kterou přípravili naši kolegové ze Stanice techniků, NAJDI A VYFOŤ! Podrobnosti si můžete přečíst zde v záložce nebo na jejich FB

* Kolegové z Oddělení sportu si pro vás připravili výzvu Hýbejte se se sporťáky!

* Kolegyně ze Stanice přírodovědců vám pravidelně přináší zajímavosti o zvířátkách a rady jak pečovat o svá zvířátka. :-)

* Kolegové z Výtvarné dílny vyhlásili krásnou soutěž V krajině kapradin!

* A na našem Instagramu cca 2x týdně najdete kvízy na různá témata :-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Archiv ze zimni pauzy:

* Kolegové z Výtvarné dílny vyhlásili krásnou soutěž Vyšlápni si obrázek. :-)

* Kolegové z Oddělení sportu si pro vás připravili soutěž UKAŽ SVŮJ TALENT!. Už známe výsledky! Najdete je TADY ke stažení nebo jen k nahlédnutí TADY.:-)

Archiv aktivit z podzimní pauzy naleznete níže :-)

Soutěž Podzimní listování - Tato výtvarná soutěž už skončila, ale můžete se podívat na všechny soutěžní práce! Kliknutí sem vás přesměruje na virtuální galerii na facebookových stránkách Výtvarné dílny Vinohrady:-)

Naši kolegové z Oddělení sportu se vám připomínají na jejich FB se vzpomínkami na kroužky a případně nějakým zábavným úkolem, taneční sestavou apod. Svoji aktivitu nazvali SPORŤÁCI JSOU STÁLE S VÁMI! :)

Naši kolegové ze Stanice techniků připravili soutěž NAJDI A VYFOŤ, podrobnosti si můžete přečíst zde v záložce nebo na jejich FB

Naši kolegové z Výtvarné dílny Vinohrady vám na svém FB dávají různé tipy na výtvarné aktivity a připravují si dvě malé soutěže, na ty se můžete těšit již brzy! :-)

Oddělení PR pro vás samozřejmě také připravuje vhledy do minulosti prostřednictvím videí a fotek na FB a Instagramu DDM, zároveň se 1x - 2x týdně na instagramu objevuje kvíz na různá témata. :-)
Zároveň máme zveřejněné vybrané lekce jógy pro naše nejmenší, které připravila naše kolegyně. :-)

Přejeme vám pevné zdraví a prosíme - BUĎTE DOMA :-)

Za celé DDM Praha 2
Oddělení PR

ARCHIV Z JARNÍHO NOUZOVÉHO STAVU

Naši kolegové z Oddělení sportu si pro vás připravili soutěž s názvem Sporťáci v karanténě, více info tady na webu v záložce Sporťáci v karanténě, na FB Oddělení sportu a na našem Instagramu.

Naše kolegyně ze Stanice přírodovědců Vinohrady vám každý všední den přináší zajímavé informace o životě i chovu vybraného zvířete. Sledujte jejich FB, naše instagram stories nebo záložku zde na webu - Zajímavosti o zvířatech.

Naši kolegové z Výtvarné dílny Vinohrady vám na svůj FB sdílí zajímavé nápady na aktivity, které můžete doma dělat, výtvarné soutěže, kterých se můžete zúčastnit a spoustu dalšího. Sledujte jejich FB nebo záložku zde na webu - Zásobník aktivit od Výtvarné dílny.

Naši kolegové ze Stanice techniků Vyšehrad pro vás spustili soutěž UKAŽ, CO UMÍŠ! Podrobnosti najdete u nich na FB nebo zde na webu v záložce soutěže.

Přejeme vám pevné zdraví a prosíme - BUĎTE DOMA :-)

Za celé DDM Praha 2
Adéla, PR