FO1 Foto začátečníci

V kroužku se seznámíme s fotoaparátem a jeho využitím nejen běžným způsobem. Budeme fotografovat např. portréty, zátiší, produktovou i reklamní fotografii, architekturu, městskou i přírodní krajinu. Také si vyzkoušíme práci s analogovým postupem vyvolávání fotografie. Zkušenosti a výsledné práce získané během roku mohou účastníci využít k příjmacím zkouškám na střední fotografické školy. Během kroužku navštívíme různé výstavy.
Účastník by měl být vybaven digitálním fotoaparátem s režimem manuální nastavení(expozičních hodnot).

Kroužek končí na různých místech Prahy, děti odchází domů samostatně.

In the course, we will focus on working with the camera and its use not only in the usual way. We will photograph portraits, still lifes, products architecture, urban and natural landscapes. We will also try working with the analogue photo. Participants can use the experience and their work gained during this course for entrance exams to secondary photography schools. During the course, we will visit various exhibitions.
The participant should be equipped with a digital camera with manual adjustment mode (exposure values).

The children return home on their own after the end of the course (we end our activities in various places in Prague).

Pro více informací a fotek sledujte náš facebook: Stanice techniků Vyšehrad

• Kód

• Název

FO1 Foto začátečníci