Hýbejte se sporťáky stále běží!

Hýbejte se sporťáky stále běží!

Hýbejte se sporťáky stále běží!

07.04.2021

Základní pravidla soutěže:
 
• Minimální délka zaznamenaného pohybu musí být 3 km
• Vaše aktivita musí být jasně doložena za pomoci jakékoliv aplikace (stačí fotka-screenshot vaší obrazovky mobilu či hodinek s viditelným datem)
• Záznam odešlete na e-mail: os@ddm-ph2.cz nebo na Facebook Oddělení sportu. Uveďte vždy své jméno, věk a pokud chcete porovnávat své výsledky s dalšími účastníky z kroužků či skupin, které společně navštěvujete, tak i název kroužku (např. Volejbal pokročilí apod.)
• Účastníkem může být kdokoliv, v jakémkoliv věku, běžec, chodec, cyklista, běžkař nebo bruslař.
!!Aby se aktivity daly poměřovat, budou vaše kilometry přepočítávány dle náročnosti pohybu ( kolo*0,4 / běžky*0,5 / brusle*0,6 )!
JEDNODUCHÉ, že? :)
Svůj posun navíc můžete sledovat ve sdílené tabulce, která je rozdělena dle věkových kategorií. (do 9 let včetně, 10-16, 17-40, 41+)
Vaším cílem bude zdolávat jednotlivé mety, které představují místa, kam byste došli při svých zdolaných kilometrech od DDM Praha 2 ve Slezské, (např. 7 km – ZOO Praha, 18 km – Okoř nebo 100 – Pardubice).
Kromě radosti z pohybu, budou drobné ceny pro všechny a krásný certifikát s vaším dosaženým výkonem.
Pokud kolegům zašlete z výletu nějakou fotečku, můžete se těšit na další malou odměnu, ty nejzdařilejší fotky zveřejní jako motivaci pro ostatní.
Ať už tedy půjdete, poběžíte, pojedete na kole, nebo na běžkách, můžete soutěžit!

Zpět