V krajině kapradin

V krajině kapradin

V krajině kapradin

01.04.2021

 

Tuto soutěž jsme původně koncipovali jako aktivitu na našich kroužcích, ale těžko říct, kdy se tu zas sejdeme... A proto budeme moc rádi, když se každý z vás pokusí vytvořit sám něco doma a výsledek nám pošle vyfocený.
 
Nakonec není ani nutné, abyste byli aktuálně přihlášeni do nějakého našeho kroužku. Zúčastnit se může každý, kdo má chuť tvořit!
 
A co to je ta KRAJINA KAPRADIN? Kde ji najdeme? Na jiné planetě? Nebo je to snad nějaké tajemné místo někde na Zemi, nebo se ukrývá v každém hlubším lese, anebo za ní musíme cestovat časem do daleké minulosti? Je jen na vás a vaší fantazii, kde se KRAJINA KAPRADIN nalézá, jak vypadá a jaká tajemství v sobě skrývá.
 
Vytvořte obrázek, keramický objekt*, komiks, animaci či povídku, jejichž inspirací bude právě KRAJINA KAPRADIN. Jestli půjde o opravdovou krajinu, její obyvatele nebo jen pocit či náladu, necháváme zcela na vás…
 
Věkové kategorie:
Předškoláci
Školní mladší (1. – 4. třída)
Školní starší (5. – 9. třída)
 
Kategorie dle formy:
Výtvarka / Keramika* / Komiks / Animace / Text
- každý se může zúčastnit i více kategorií...
 
Datum odevzdání prací:
30. 4. 2021 (podle aktuální situace se může změnit)
- zdokumentované práce zasílejte na vdv@ddm-ph2.cz
- nezapomeňte v mailu uvést Jméno, třídu a věk
 
Nesoutěžně se samozřejmě mohou zapojit i dospělí... :)
 
* Je nám jasné, že vytvářet něco z keramiky není momentálně ve vašich možnostech, ale můžete si v této kategorii odmyslet slovo "keramický" a vytvořte prostě jakýkoli objekt, ať už z přírodnin či jakéhokoli jiného materiálu...

Zpět