Zavalila nás lavina úspěchů!

Zavalila nás lavina úspěchů!

Zavalila nás lavina úspěchů!

06.12.2018

Děti ze Základů sportů se činí, a to nejen na kroužku samotném! Obchází i různé soutěže, letos mají zatím za sebou Dětský a Míčový víceboj. V míčovém víceboji tým DDM Praha 2 nakonec získal stříbrnou příčku! Na dětském víceboji se 8 našich dětí zúčastnilo všech disciplín, tedy hodu tenisákem na cíl, kopu do branky, hodu frisbee na cíl, hodu do basketbalového koše, střelby florbalovou holí na branku, šipek, odpalu pingpongovou pálkou na cíl. A zase se nenechaly zahanbit! Přivezly nám jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili, gratulujeme! :-)


1. místo - Žofie Č.
2. místo - Ema K.
2. místo - Josefína A.
3. místo - František J.
                                          
Ani naši volejbalisté nezůstali zkrátka! Z prvního kola Volejbalové ligy DDM nám přinesli dvě první místa, za což i jim nesmírně gratulujeme! :-)

V listopadu nám odstartovala také Badmintonová liga pražských DDM. Z její kvalifikace máme také zlatou příčku! A nejen to, máme i tu stříbrnou! Moc gratulujeme!

U našich florbalistů už jsme si tak nějak zvykli na skvělé výkony, ale vždy nám udělají velkou radost! I oni již vstoupili do sezóny! V říjnu odstartovali Florbalovou ligu DDM, kterou tým Animals v kategorii mladších žáků po dvou odehraných kolech vede, tým Bruins se jim drží za patami a je zatím 3. Stejně tak jsou třetí i naši starší žáci.
Florbalisté se zároveň pravidelně účastní Kids floorball league. 27. 10. se turnaje zúčastnily 3 týmy, v kategorii přípravek jsme obsadili 3. místo, a v kategorii elévů 1. a 7. místo. 1. 12. Nastoupily týmy 2, přípravka si odnesla stříbro, elévové zlato! Moc gratulujeme!

A samozřejmě máme i aktivní fotbalisty! Ti si 26. Listopadu vyrazili na futsalový turnaj do Břevnova, kde si v kategorii mladších žáků vykopali zlatou medaili! Moc gratulujeme! :-)

GRATULUJEME A DĚKUJEME VŠEM NAŠIM TRENÉRŮM! :-)Zpět