Máme se čím chlubit! :-)

02.04.2019

FOTBAL

V neděli 12. 1. se naši fotbalisté zúčastnili halového turnaje v DDM Modřany. Kluci se po dobrých výkonech umístili na druhém místě!

A v neděli 3. 3. 2019 proběhl další fotbalový turnaj v DDM Modřany. Naši fotbalisté předváděli během základní skupiny výbornou hru zaručující postup do semifinále, které zvládli, a hladce tedy došli až do finále. V napínavém vyvrcholení turnaje bohužel těsně podlehli soupeři DDM Praha 7, a to 3:2, a skončili tak na krásném druhém místě!

Gratulujeme :-)

FLORBAL

V neděli 3. 3. 2019 proběhl další z florbalových turnajů v rámci Kids floorball league v Letňanech. Zúčastnili jsme se ve dvou kategoriích, a to v kategorii přípravek a elévů. Přípravky nezvládly pouze jeden zápas ve skupině a šly tak do boje o 3. místo, který zvládly. Elévové svou základní skupinu vyhráli, ve finále si poradili s týmem Black Angels a odvezli si pohár a medaile za první místo!

GRATULUJEME! :-)

Zumba

Naše děvčata z kroužků zumby se 9. 3. vydala na soutěž  Žij pohybem, ze které si mladší dívky odnesly krásné 2. místo, mládež také stříbro a starší dívky ve velké konkurenci vytančily 5. místo! GRATULUJEME.

Latinskoamerické tance

Naši tanečníci se tentokrát vydali na mezinárodní soutěž do Maďarska, odkud přivezli 8 zlatých, 11 stříbrných a 10 bronzových medailí!

Antonia Marková získala v dětské kategorii 3. místo a Kirill Gulin získal v juniorské kategorii 2 stříbrné a dvě bronzové medaile v sólech a ty samé kovy i za dua.

V dospělé kategorii to dopadlo následovně:
Daniel Machala získal dvě stříbra a dva bronzy za dua, Kristýna Adámková získala 3 stříbrné a jednu bronzovou medaili v sólech a neuvěřitelná čtyři zlata za dua. A Alena Šimečková získala dva bronzy a jedno stříbro v sólech, 4 zlaté za dua a obsadila nádherné 2.misto za choreografické sólo.

GRATULUJEME!

TS Be Free

Taneční skupina Be free v neděli 17. 3. zahájila soutěžní sezonu 2018/2019 v Praze na Slavii na postupové soutěži Czech dance tour. Všichni podali slušné výkony, moc se snažili a odnesli si pěkné medaile a ceny. GRATULUJEME! :-)