Novinky

27.06.2018 Výukové programy Stanice přírodovědců Vinohrady

Naši skvělí kolegové ze Stanice přírodovědců Vinohrady mimo jiné nabízí i celou řadu výukových programů a exkurzí pro MŠ, ZŠ, školní družiny i veřejnost. Na nabídku těchto programů se můžete podívat v záložce Minizoo - Nabídka exkurzí a výukových programů. :-)

KROUŽKY

18.10.2018
KROUŽKY_Cvičení pro nejmenší

14.10.2018
KROUŽKY_Čárytužka

11.10.2018
KROUŽKY_Keramikula

04.10.2018
KROUŽKY_Klub kresba, malba ...

28.05.2018
KROUŽKY_Míčové hry - základy sportů

25.05.2018
KROUŽKY_Mažoretky - malé skupiny

24.05.2018
KROUŽKY_Badminton začátečníci

18.05.2018
KROUŽKY_Hip hop

18.05.2018
KROUŽKY_Rytmika, taneční hrátky

14.05.2018
KROUŽKY_Základy sportů 1

10.05.2018
KROUŽKY_Základy sportů 3

09.05.2018
KROUŽKY_Florbal B

09.05.2018
KROUŽKY_Mažoretky_přípravka

26.04.2018
KROUŽKY_Základy sportů 2

24.04.2018
KROUŽKY_Nerf

23.04.2018
KROUŽKY_Volejbal začátečníci

21.04.2018
KROUŽKY_Dračí doupě

17.04.2018
KROUŽKY_Digitální fotografie

16.04.2018
KROUŽKY_Pastelka I-VI

13.04.2018
KROUŽKY_Netradiční sporty mládež

13.04.2018
KROUŽKY_Florbal 2

11.04.2018
KROUŽKY_Keramika

09.04.2018
KROUŽKY_Badminton mírně pokročilí

05.04.2018
KROUŽKY_Irské tance pokročilí

03.04.2018
KROUŽKY_Komiks I-III

02.04.2018
KROUŽKY_Čárytužka I-V

01.04.2018
KROUŽKY_Plavání

01.04.2018
KROUŽKY_Art I-V

30.03.2018
KROUŽKY_Animato I-IV

19.03.2018
Kroužek Pastelka

16.03.2018
Kroužek korálkování

20.12.2017
Florbalový turnaj kroužků STV

21.10.2017
Kroužek_FOTBAL, 2017-2018

19.10.2017
Badminton pokročilí 2017-2018

06.06.2017
Kroužek Digitální fotografie 20...

05.06.2017
Klub Tvořivost

21.02.2017
PLAKÁTY KROUŽKY

14.04.2016
Kroužek korálkování

10.02.2016
Vinohradské mažoretky

03.02.2016
Irské tance STEP - vedoucí Tere...

03.02.2016
Animato klasik I. - vedoucí M...

03.02.2016
Digitální fotografie - vedoucí Mg...

03.02.2016
Zvířátkové korálkování - vedoucí Mgr....

27.01.2016
Keramika I. - vedoucí Bc. Ale...

26.01.2016
Čárytužka II. - vedoucí Bc. Al...

25.01.2016
Irské tance pokročilí - vedoucí Ter...

15.10.2015
Klub Tvořivost

12.10.2015
Dance mix

09.10.2015
Outdoorový víkend s netradičním...

14.09.2015
Čárytužka I. - vedoucí Petr Hü...

14.09.2015
Tvoř a hraj si - vedoucí Petr...

10.06.2015
Čárytužka IV. vedoucí Linda Ko...

24.05.2015
Jump park s kroužkem netrad...

13.05.2015
Kresba, malba, grafika 2 - ...

04.05.2015
Čárytužka V. - vedoucí MgA. Pe...

30.04.2015
Irské tance - vedoucí Tereza Ji...

29.04.2015
Pastelka II. - vedoucí MgA. P...

27.04.2015
Keramička pro rodiče s dětmi - ve...

27.04.2015
DTV Dětská televize

27.04.2015
E3 Elektronika zkušení

27.04.2015
UH1 Hra na zobcovou flétnu

27.04.2015
UV6 Animovaný film a videoart

17.04.2015
Návstěva STV s kroužkem netradi...

17.04.2015
Netradiční sporty - Stanice t...

16.04.2015
Improvizační orientální tanec

16.04.2015
Break dance - vedoucí Ondřej ...

15.04.2015
Hrátky s kytarou pokročilí - vedo...

13.04.2015
Kresba, malba, grafika 1 - ...

09.04.2015
Čárytužka II. - vedoucí Bc. Al...

09.04.2015
Pastelka I. - vedoucí Bc. Ale...

08.04.2015
Kroužek atletiky - venkovní p...

08.04.2015
Animato Klasik I - vedoucí Bc...

07.04.2015
Kroužek korálkování - kabošony

07.04.2015
Komorní pěvecký sbor - Ing. Votava

09.03.2015
Čárytužka I. - vedoucí Petr Hü...

09.03.2015
Žonglování I. - vedoucí Petr Hü...

05.03.2015
Art III. - vedoucí Petr Hübner

17.02.2015
Kytarový koncert STV

03.02.2015
Kroužek korálkování opravdu umí

03.02.2015
E5 Robotika LEGO 1

26.01.2015
MO3 RC modely a technika

22.01.2015
Vystoupení pro rodiče I.

19.01.2015
ST1 Stolní tenis - začátečníci

19.01.2015
UV2 Výtvarka II.

08.01.2015
UH11 Hra na piano

08.01.2015
PK1 Parkour

07.01.2015
UV3 Výtvarka III

23.10.2014
Komiks - vedoucí Petr Hübner

16.10.2014
UV7 Korálkování

16.10.2014
E2 Elektronika - pokročilí

16.10.2014
Dramaťáček

16.10.2014
E6 Robotika LEGO 2

15.10.2014
MO2 Letecké a lodní modelářství - p...

15.10.2014
P11 Úvod do programování

15.10.2014
P10 LINUX pro pokročilé uživate...

13.10.2014
UV1 Výtvarka s keramikou

13.10.2014
MO1 Letecké a lodní modelářství - z...

07.10.2014
MT2 Mladý technik - pokročilí

06.10.2014
MT1 Mladý technik - začátečníci

29.09.2014
E1 Elektronika začátečníci

13.06.2014
Čárytužka IV. - vedoucí Mgr. L...

10.02.2014
Kroužek STV "Mladý technik"

22.01.2014
Irské tance - lektorka Tereza...

04.12.2013
Keramička pro rodiče a děti - ved...

04.12.2013
Čárytužka III. - vedoucí MgA. ...

04.12.2013
Keramika Art II. - vedoucí in...

04.12.2013
Keramika pro NŠ Šumavská - ve...

04.12.2013
KeramikArt I. - vedoucí Zuzka...

03.12.2013
Výstava v Žatci

03.12.2013
Keramika DI., II. - vedoucí V...

26.11.2013
Pastelka III - Mgr. Zuzana ...

26.11.2013
Žonglování II

21.11.2013
Komiks - vedoucí Mgr. Petr Hü...

08.11.2013
Netradiční sporty - Minigolf

25.10.2013
Klub - Kolaloka country tan...

25.10.2013
Netradiční sporty - Lanové centrum

15.10.2013
Dračí doupě I a II

15.10.2013
Hrátky s kytarou

07.10.2013
Fotografie - Mgr. Linda Kou...

07.10.2013
Počítačová grafika - Mgr. Linda K...

05.10.2013
Korálkování - Mgr. Radana Srncová

04.10.2013
Pastelka V. - vedoucí MgA. Pe...

04.10.2013
Kresba, malba, grafika - ve...

04.10.2013
Keramika III. - vedoucí Bc. A...

04.10.2013
Čárytužka V. - vedoucí MgA. Pe...

04.10.2013
Čárytužka I. - vedoucí Mgr. Pe...

04.10.2013
Pastelka IV. - vedoucí Bc. Al...

04.10.2013
Keramika pro MŠ Vozová

04.10.2013
Keramika II. - vedoucí Vlaďka Š...

04.10.2013
Pastelka I. - vedoucí Bc. Ale...

04.10.2013
Keramika I. - vedoucí Bc. Ale...

04.10.2013
Čárytužka II. - vedoucí Bc. Al...

07.06.2013
Keramika DIII. - vedoucí Zuza...

Naši partneři