Online přihlašování

Veškeré online přihlašování se provádí přes váš klientský účet, který si můžete založit zde:                           https://ddm-ph2.iddm.cz/registrace


Pokud již účet máte, přihlásíte se zde: https://ddm-ph2.iddm.cz/prihlaseni.

Po vytvoření účtu máte možnost pro své děti:
  • na záložce Úvod stahovat nové přihlášky a prohlížet si, kde je Vaše dítě již přihlášeno
  • na dalších záložkách vytvářet nové přihlášky do kroužků, akcí a táborů
  • pokud máte více dětí a u všech uvedený stejný e-mail, platí výše uvedené pro všechny
  • jestliže některé ze svých dětí nevidíte, stačí nám napsat jeho jméno a datum narození a my Vám ho k Vašemu účtu přiřadíme.
  • pokud máte založených více účtů v systému Domeček DDM Praha 2, může být každé dítě přiřazeno jen k jednomu z nich.

KROUŽKY NA ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Online přihlašování  běží přes celý rok, i teď stále můžete přihlašovat. U kroužků, které jsou otevřené veřejnosti, se na webu zobrazí kolonka "chci se přihlásit online", na ní kliknete a objeví se vám přihlášení ke klientskému účtu.
Nebo můžete přihlašovat přímo přes klientský účet, přihlásíte se do něj a vyberete si v sekci kroužky ten, který vás zajímá a chcete se na něj přihlásit. Systém vás navede, jak přesně při přihlašování postupovat.


AKCE

Pokud je možnost se na akci přihlásit online, objeví se vám u ní taktéž tlačítko "chci se přihlásit online", které vás pustí do klientského účtu, nebo také přímo z klientského účtu.

Pozor - na některé akce se nelze přihlásit online, vždy pozorně čtěte informace u jednotlivých akcí na webu či plakátu, tam jsou informace, jak se jinak přihlásit, když není povoleno online přihlašování.

TÁBORY

Naši milí příznivci,

v noci z pátku 31. 1. na sobotu 1. 2. 2020 spustíme online přihlašování na naše letní tábory.
A to postupně takto:
tábory VDV - 0:00 - 0:05;
tábory STV - 0:05 - 0:10;
tábory SPV - 0:10 - 0:15;
tábory OS - 0:15 - 0:20;
tábory PR - 0:20 - 0:25.

To znamená, že nejpozději v čase 0:25 bude možné se přihlásit do táborů všech oddělení, a to až do doby konání tábora, pokud to kapacita dovolí.
Některé tábory přesto nepůjdou přihlásit online, je to proto, že jsou pro uzavřenou skupinu, (kroužek, atd.).
Jelikož se přihlašování spouští o víkendu, naši kolegové vám budou na přihlášky postupně odpovídat od pondělí.
Náš web vám ukazuje počet volných míst, nicméně neumí reflektovat neschválené přihlášky, to znamená, že web sice ukazuje například 3 volná místa, ale před vámi už může čekat třeba 5 přihlášek na schválení. Proto čekejte na odpověď konkrétního oddělení, než s táborem začnete počítat.
Pokud u nás nemáte online účet, přihlášení vám nepůjde, návod na založení máte zde: http://www.ddm-ph2.cz/online-prihlasovani

Přejeme vám úspěšné přihlašování! 

Každé vaše online přihlášení musí schválit pracovník konkrétního oddělení, mějte proto prosím trpělivost s vyřízením těchto přihlášek, někdo se vám ozve do pár dní. V létě to může trvat déle, jelikož jsme na letních táborech. Děkujeme za trpělivost.

Naši partneři